Заштитни блузони и маици

#POPL200

POLO REGULAR LADY

Категорија: Заштита за тело / Заштитни блузони и маици

Опис

ЈНК поло маица со краток ракав од PIQUE ткаенина, закопчување со три копчиња, рендер на јаката и ракавите, засеци на страните
Состав: 100%памук
Величини: S-3XL
Тежина: 200gr
GM 85%памук/15%вискоза
 

Брендирање

Можност за брендирање со Ваше лого

Најнов каталог

Во нашата понуда можете да најдете заштитна облека од сопствено производство изработени од најквалитетни ткаенини од програмата на KLOPMAN. Заштитни ракавици, сигнализирачки елеци, еднократни комбинизони од програмата на NITRAS. Голема понуда на заштитни чевли и чизми од U-POWER. Лични заштитни средства за заштита на глaва и тело од програмата на JSP од Англија. Заштитни шлемови и останати додатоци од CENTURION и заштита на дишните органи од програмата на ESP.


превземи каталог

Зачлени се за newsletter