Заштитни блузони и маици

#TSRLCMF

REGULAR LADY COMFORT

Категорија: Заштита за тело / Заштитни блузони и маици

Опис

ЈНК маица женска со краток ракав ткаена во вид на цевка, струкирана,  двојно шиена на јака, ракави и половината
Состав: 100%памук
Величини: S-2XL
Тежина: 145gr
GM 85%памук/15%вискоза

 

Брендирање

Можност за брендирање со Ваше лого

Најнов каталог

Во нашата понуда можете да најдете заштитна облека од сопствено производство изработени од најквалитетни ткаенини од програмата на KLOPMAN. Заштитни ракавици, сигнализирачки елеци, еднократни комбинизони од програмата на NITRAS. Голема понуда на заштитни чевли и чизми од U-POWER. Лични заштитни средства за заштита на глaва и тело од програмата на JSP од Англија. Заштитни шлемови и останати додатоци од CENTURION и заштита на дишните органи од програмата на ESP.


превземи каталог

Зачлени се за newsletter