REVOLUTION

#WWE601

Женска блуза

Категорија: CHEROKEE & DICKIES MEDICAL / REVOLUTION

Наслов

Женска блуза

Опис

Додадете спортски изглед во вашата медицинска гардероба со оваа мека блуза со V отвор. Блузата има 2 странични џебови и јамки за инструменти. За поголема удобност, движење и циркулација на воздухот, додадена е мрежeста ткаенина на страните и пределот околу вратот. Должина на задниот централен дел: 66 см

Колекција: WW Revolution
Модел: Modern Classic fit
Број на џебови:
Состав: 78% Polyester / 20 % Rayon / 2% Spandex Twill
Се пере во машина со слични бои, не се белее и се пегла со ладна пегла доколку е потребно.

Цена:  1.800,00 денари

Брендирање

Можност за брендирање со ваше лого

Големина

XXS - 3XL

Најнов каталог

Во нашата понуда можете да најдете заштитна облека од сопствено производство изработени од најквалитетни ткаенини од програмата на KLOPMAN. Заштитни ракавици, сигнализирачки елеци, еднократни комбинизони од програмата на NITRAS. Голема понуда на заштитни чевли и чизми од U-POWER. Лични заштитни средства за заштита на глaва и тело од програмата на JSP од Англија. Заштитни шлемови и останати додатоци од CENTURION и заштита на дишните органи од програмата на ESP.


превземи каталог

Зачлени се за newsletter